Marta Lickiewicz

Od zawsze moją pasją były działania artystyczne. Miałam z nimi styczność już od dziecka, uwielbiałam szkicować i malować. Przez lata zajmowałam się malarstwem olejnym, akwarelą, ale również fascynowało mnie malarstwo akrylowe.

Kilka lat temu przyjaciółka zainteresowała mnie sztuką zdobienia paznokci. Zapragnęłam połączyć moje pasje z nowo poznaną dziedziną plastyczną. Stylizacja paznokci
i ich zdobnictwo to plastyka, którą pokochałam. Obudziła się we mnie chęć tworzenia sztuki i wykorzystania jej na paznokciach.

Zapisałam się na pierwsze warsztaty, codziennie ciężko ćwiczyłam, oglądałam filmy instruktażowe, wzbogacałam swoją wiedzę w tej dziedzinie z artykułów w prasie branżowej. Odbyłam szereg szkoleń i świat artystycznego manicure pochłonął mnie całkowicie. Każdy kolejny dzień mojej nowej przygody uświadamiał mi, że to jest moja największa pasja i chcę to robić poszukując w tym działaniu jeszcze czegoś nowego, a to z kolei przekształciło się w styl życia. Na początku swojej drogi skupiłam się na pracy z Klientkami, jednak z biegiem czasu pragnęłam się rozwijać i móc osiągać coraz więcej.

Moje życie odmieniło się w momencie, gdy poznałam Firmę ChiodoPRO. Różnorodność produktów tej marki pozwoliła mi na szybki rozwój. Każdego dnia poświęcałam swój czas na ćwiczenia, brałam udział w kolejnych szkoleniach. Moja ciężka praca opłaciła się, mój talent został doceniony i zostałam instruktorem Firmy ChiodoPRO.

Od zawsze chciałam i lubiłam przekazywać wiedzę, więc bycie instruktorem daje mi wiele satysfakcji. Prowadząc szkolenia, największą radość sprawia mi, kiedy uczestnik warsztatów rozumie co staram się przekazać oraz jak ważne są detale w końcowym efekcie pracy. Uwielbiam dzielić się chęcią tworzenia dzieł sztuki na paznokciach. Uśmiech i zadowolenie Klientki są najprzyjemniejszą formą zapłaty za moją pracę. Z opinii Kursantek oraz osób, z którymi współpracuję wynika, że moimi mocnymi stronami są cierpliwość, oddanie oraz zaangażowanie w przekazywanie wiedzy na najwyższym poziomie. Uczestnicy szkoleń utrzymują ze mną stały kontakt, bo wiedzą, że zawsze staram się służyć im pomocą.

Każdego dnia wymagam od siebie więcej i dążę do doskonałości w wynikach swojej pracy. W świecie paznokci codziennie pojawiają się nowe trendy, które dają wielkie możliwości, dlatego też mogę liczyć na swój rozwój oraz fascynujące efekty twórcze. Nasza Firma jest jedną z najszybciej rozwijających się w branży stylizacji paznokci.

Moim największym marzeniem, jest godnie reprezentować, zarówno siebie jak i Firmę, współtworzyć nowe trendy, oraz pracować z wykorzystaniem produktów najwyższej klasy, które zapewnia nam Firma ChiodoPRO.

Kontakt:

tel.: +49 1515 1836128

e-mail: marta0lickiewicz@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

  

Marta Lickiewicz