Program partnerski

Salon Partner ChiodoPRO

ChiodoPRO od początku swego istnienia przyjęło za cel swojego działania wprowadzanie na polski rynek wyłącznie prestiżowych produktów o wysokiej jakości. W naszej ofercie znajdują się niemieckie lakiery hybrydowe. Dążymy do pozyskania zaufania naszych Klientów stawiając na jak najwyższą jakość. Obecnie trwa kampania reklamowa, gdzie ambasadorką jest – Edytą Górniak, która tworzy dla nas swoje kolekcje i jest z nami obecna na każdych większych wydarzeniach.

Markę ChiodoPro reklamujemy na targach specjalistycznych i prasie branżowej. Nasze produkty pojawiaj się w reklamach w prasie detalicznej. Mamy nadzieję, że z naszą pomocą, Państwa salony jeszcze bardziej zyskają przy współpracy z naszą marką.

Salony Chiodopro to miejsca, o wysokim standardzie usług w połączeniu z wysoką jakością produktów, które są wizytówką firmy jako najbardziej znane miejsca stylizacji paznokci w Polsce.

Salony Partnerskie ChiodoPRO posiadają wiele korzyści ze współpracy z nami, między innymi:

  • możliwość zostania oficjalną instruktorką marki ChiodoPRO

  • dokonywanie zakupów ze specjalnym rabatem

  • pierwszeństwo w uczestnictwie na pokazach/szkoleniach

  • specjalny program współpracy

  • możliwość udziału w wyjazdach szkoleniowych

  • dofinasowanie do uczestnictwa w konkursach/mistrzostwach stylistek

  • promocja salonu oraz stylizacji w SOCIAL MEDIA i prasie profesjonalnej

  • możliwość odsprzedaży produktów

 

Możemy zaproponować państwu dwie ścieżki współpracy:

Salon Partner ChiodoPRO – Pakiet Startowy 1000 zł - kupując produkty na kwotę 1000 zł otrzymują Państwo wsparcie marki. Ponadto partnerzy utrzymują materiały marketingowe ChiodoPRO o wartości 500 zł ( podkładki, fartuszki, plakaty, stand\\\'y reklamowe, ekspozytory, plafony reklamowe, kubki i wiele, wiele innych gadżetów dostępnych w ofercie).

ChiodoPRO MY CHOICE – Pakiet Startowy 2000 zł. Otrzymują Państwo kompleksowe wsparcie marki, jak również atrakcyjne zniżki. Dodatkowo oferujemy wsparcie marketingowe, zarówno w kanałach Social Media, jak również w postaci materiałów marketingowych takich jak: podkładki, fartuszki, plakaty, stand\\\'y reklamowe, ekspozytory, plafony reklamowe, kubki i wiele, wiele innych gadżetów dostępnych w ofercie na łączną kwotę 1000 zł. Salony MY CHOICE są to salony ekskluzywne spełniające odpowiednie warunki.

 

Rozpocznij współpracę z ChiodoPRO:

Paweł Słonecki

tel. +48 605 789 219

e-mail: salony@chiodopro.pl

 

Marek Ginalski

tel. +48 519 544 838

e-mail: doradca@chiodopro.pl