O marce

ChiodoPRO od początku swego istnienia wprowadziło na polski rynek wyłącznie prestiżowe produkty o wysokiej jakości mając na uwadze potrzeby naszych Klientów.
Wprowadzając nowości kierujemy się najnowszymi trendami wśród stylistów z branży manicure, pedicure.

W naszej ofercie znajdują się: 
- lakiery hybrydowe 
- lakiery profesjonalne 
- żele do stylizacji paznokci 
- żele kolorowe Paint 
- ozdoby
- akcesoria
- urządzenia lampy UV/LED

Dążymy do pozyskania zaufania naszych Klientów stawiając na jak najwyższą jakość i szeroką gamę oferowanych produktów.
Najważniejsi są dla nas klienci, których zaufanie i uznanie sprawia, że z jeszcze większą pasją i sercem oddajemy się budowaniu silnej i przyjaznej marki, opartej na najlepszych dostępnych produktach.

Misja ChiodoPRO - Najwyższa jakość kosmetyków

Misją marki ChiodoPRO jest podniesienie jakości produktów kosmetycznych na rynku polskim oraz oferowanie ich w przystępnej cenie. Najważniejsi są dla nas klienci, których zaufanie i uznanie sprawia, że z jeszcze większą pasją i sercem oddajemy się budowaniu silnej i przyjaznej marki, opartej na najlepszych dostępnych produktach.

Współpracuj z ChiodoPRO

Zaopatrujemy w nasze produkty sklepy, hurtownie oraz salony kosmetyczne. Nasze kosmetyki charakteryzuje wysoka jakość, osiągnięta dzięki najwyższym międzynarodowym standardom produkcji. Doceniły ten fakt zarówno klientki indywidualne, partnerzy handlowi jak i salony kosmetyczne, które na naszych produktach pracują codziennie. Misją marki ChiodoPRO jest podniesienie jakości produktów kosmetycznych na rynku polskim oraz oferowanie ich w przystępnej cenie. Najważniejsi są dla nas klienci, których zaufanie i uznanie sprawia, że z jeszcze większą pasją i sercem oddajemy się budowaniu silnej i przyjaznej marki, opartej na najlepszych dostępnych produktach.