Urszula Kubiak

Od dziecka kochałam sztukę, malowanie było ucieczką od rzeczywistości. Poświęcałam dużo wolnego czasu rysując jako mała dziewczynka. Zawsze zwracałam uwagę na piękne, zadbane paznokcie. W szkole średniej zaczęłam chodzić do manicurzystki. Po kilkunastu razach stwierdziłam, że sama spróbuje. W 2007 roku pierwszy raz chwyciłam za pędzel, który do tej pory jest miłością mojego życia. Zaczarował mnie jak magiczna różdżka, za każdym jego dotknięciem stylizacje stawały się ładniejsze i dokładniejsze. Wystarczył mi ten jeden, jedyny raz, żebym przepadła totalnie.
Dawniej było ciężko zdobywac wiedzę od tak, internet nie byl tak dostepny jak teraz, trzeba było dużo czytać, nie było filmików na Youtube. Dostęp był bardziej utrudniony. Ale dzięki temu dobrze wiem, że "nie od razu Kraków zbudowano". Ciężka praca zawsze przynosi jakieś żniwa.
Nie strzelisz gola, siedząc na ławce rezerwowych. Musisz być na boisku, ciągle się rozwijać . A jak już będziesz na boisku, to też nie ma gwarancji, że za każdym razem strzelisz bramkę!
Jak pokazuje życie, większość strzałów nie trafia do siatki. Czasem piłka trafia w słupek lub poprzeczkę, albo jest złapana przez bramkarza. Jednak im więcej strzałów oddajesz, tym większe prawdopodobieństwo, że w końcu któryś trafi do bramki. Dla mnie zawód Stylisty paznokci jest połączeniem hobby z pracą zawodową. Większość z nas po całym dniu pracy jest zmęczona i znużona wykonywanymi obowiązkami. Nie marzymy o niczym innym, jak tylko o powrocie do domu i zajęciu się swoimi prywatnymi pasjami – sportem, fotografią czy wypowiadaniem się na forach internetowych na temat filmów lub muzyki. Mi jednak praca daje możliwość realizowania się, dzięki czemu mam bardzo dużą motywację i staram się dążyć do celu,. Każdego dnia uśmiech klientek przypomina mi, że to był dobry wybór. Robić to, co się lubi jest bardzo ważne. Jestem szczęśliwa, że mogę połączyć pracę z zainteresowaniami. Jak to zazwyczaj mówią „Od amatora do instruktora„.
Dzięki ChiodoPRO mogę kontynuować swoją przygodę, jesteście jak Brylant, który zdołał zmienić me marzenia w rzeczywistość. Bo najważniejsze w życiu to mieć pasję oraz ludzi, z którymi możesz je dzielić - ChiodoPRO Family.
Urszula Kubiak 

Urszula Kubiak